Windows 10 отримала режим «картинка в картинці»

Функція Compact Overlay робить вікна менше і відображає їх поверх інших відкритих додатків Windows 10.

У Windows 10 стало простіше використовувати кілька додатків одночасно. Особливо це стосується програм, орієнтованих на відтворення відео. В останньому билде Windows 10 Insider Preview 15031 для розробників компанія випустила нововведення Compact Overlay.

Windows 10 отримала режим «картинка в картинці»

Нова функція дає користувачам можливість запустити програму в невеликому вікні і закріпити над іншими додатками. Це дозволить мати на увазі необхідну інформацію, але не так нав’язливо, як зі стандартними вікнами Windows.

Особливо Compact Overlay корисна при роботі з відео. Функція дозволяє закріпити поверх всіх вікон відео з YouTube, дає можливість виконувати дрібні завдання на зразок перегляду листів або написання заміток, не втрачаючи з виду вікно відеодзвінків Skype.

В іншому Compact Overlay працює так само, як і звичайні вікна. Це дозволить відносно безболісно адаптувати існуючі програми під нову функцію.

В останньому билде також додані наступні нововведення.

  • Повноекранна підтримка Game Bar для 52 ігор, включаючи World of Warplanes, Elite: Dangerous, Call of Duty і Grand Theft Auto. Повний список можна подивитися тут.
  • Динамічна блокування, що автоматично блокує Windows 10, якщо телефон перебуває поза радіусом дії Bluetooth.
Windows 10 отримала режим «картинка в картинці»

Зауважимо, що Microsoft не єдина компанія, яка включила підтримку режиму «картинка в картинці». Компанія Apple додала таку ж функцію для macOS ще в минулому році. Правда, працює вона тільки в Safari і iTunes.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *