Windows 10 Anniversary Оновлення доступно для завантаження

Компанія Microsoft виконала свою обіцянку і початку поширення ювілейного оновлення для операційної системи Windows 10. Ви зможете отримати його прямо зараз.

Тестування Windows 10 Anniversary Update почалося ще в грудні минулого року в рамках програми Windows Insider. За цей час розробники усунули багато помилок і провели величезну кількість удосконалень, про які просили користувачі інсайдерських збірок. Тому можна сміливо сказати, що даний апдейт розроблявся у тісній співпраці з численною армією користувачів операційної системи Windows 10.

У Windows 10 Anniversary Update було додано кілька нових функцій. Серед них можна виділити технологію рукописного введення Windows Ink, поява підтримки розширень в браузері Microsoft Edge, нові можливості голосового асистента Cortana. Про ці та інші нововведення ми писали в цій статті.

Скачати Windows 10 Anniversary Update можна прямо зараз «центр оновлення Windows». Для цього натисніть на кнопку «Пуск», виберіть пункт «Параметри», перейдіть в розділ «Оновлення та безпека» і натисніть на кнопку «перевірити оновлення».

Windows 10 Anniversary Оновлення доступно для завантаження

Якщо ж ви хочете здійснити чисту установку найсвіжішого релізу Windows 10, то перейдіть на цю сторінку, виберіть необхідну версію і скачайте образ системи у форматі ISO.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *