WhatsMac — клієнт WhatsApp для власників Mac

Користувачі десктопних ОС довгий час залишалися не у справ, адже популярний месенджер WhatsApp пропонував програми для будь-якої мобільної платформи, але не для Windows і Mac. Завдяки зусиллям ентузіастів ситуація змінилася, і вчора відбувся реліз неофіційного клієнта WhatsMac для OS X.

Як і веб-версію месенджера, WhatsMac транслює всі дії з мобільного додатку. Це корінь головної проблеми новинки: для роботи WhatsMac потрібно сканувати QR-код, чого iOS-додаток просто не вміє. Виходів з цієї ситуації два: використовувати клієнт у зв’язці з Android-смартфоном або iPhone з джейлбрейка. Також смартфон повинен залишатися онлайн та, відповідно, включеним.

WhatsMac — клієнт WhatsApp для власників Mac

Можливості WhatsMac обмежуються обміном повідомленнями і медіафайлами, чого достатньо для більшості ситуацій. Переваг перед ідентичним браузерних аналогом два, і обидва вони очевидні. Наявність повідомлень і відсутність необхідності тримати вкладку в браузері постійно відкритою мотивують завантажити альтернативний клієнт. Крім того, браузери Safari, Firefox не відображали QR-код, тому, якщо ви не використовували Google Chrome, установка WhatsMac отримує ще одне обґрунтування.

WhatsMac — клієнт WhatsApp для власників Mac

Новинку можна безкоштовно завантажити у відповідній GitHub-гілці, а її установка не відрізняється від стандартної процедури. Єдиний нюанс: перевірте, відзначений у налаштуваннях системи пункт Security & Privacy → Allow apps downloaded from anywhere.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *