Weather Desktop Background Changer — приміряй шпалери по погоді

В наш час цілком звичайною стає ситуація, коли подивитися погоду в комп’ютері набагато зручніше і швидше, ніж піднятися і визирнути у вікно. Творці різноманітних погодних гаджетів і інформерів жваво відгукнулися на цю тенденцію і створили продукти на будь-який смак. Сьогоднішня програма теж слугує цій меті — інформування вас про погодні умови, але робить це не зовсім звичайним способом.

Weather Desktop Background Changer це програма, яка не тільки сповіщає вас про погоду, але і змінює відповідно з нею шпалери на Робочому столі. Поширюється у вигляді архіву (посилання внизу), установки не вимагає. Після розпакування необхідно запустити виконавчий файл Weather Desktop Background Changer.exe і з’явиться головне вікно програми.

Weather Desktop Background Changer — приміряй шпалери по погоді

Як зрозуміло з скріншоту, на початку потрібно задати своє місце розташування натиснувши на кнопку з олівцем. Потім вкажіть у налаштуваннях періодичність оновлення і задайте метричну систему величин.

За замовчуванням автор вклав зовсім сумний набір шпалер, які являють собою просто набір заготовок з чорним фоном і написом стану погоди. Однак, ми з легкістю можемо зробити свій власний набір, так щоб при сонячній погоді, наприклад, відображався спекотний пляж, при сніг — зимові види і так далі, все залежить від вашої фантазії. Для цього клацаємо кнопку Change backgrounds і у вікні міняємо шпалери по своєму смаку.

Weather Desktop Background Changer — приміряй шпалери по погоді

Програма Weather Desktop Background Changer поширюється абсолютно безкоштовна і сумісна тільки з Windows 7.

Завантажити Weather Desktop Background Changer

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *