«Вважаю, що артистам це необхідно»: Надія Бабкіна про пластичної хірургії

Люди по-різному ставляться до пластичної хірургії: одні вважають, що таким способом можна продовжити молодість, інші переконані, що корекція особи лише псує людину. Як би те ні було, більша частина відомих особистостей побувала під ножем пластичного хірурга. Не стала винятком і співачка Надія Бабкіна, нещодавно відвідала студію програми “Секрет на мільйон”.

Один з “секретів на мільйон”

Через кілька днів Надія Георгіївна святкуватиме свій 70-річний ювілей. І потрібно відзначити: для свого віку вона виглядає досить непогано.

Один із секретів – у проведеній рік тому пластичної операції по кругової підтяжки обличчя. На думку співачки, артистам ця процедура необхідна.

Незважаючи на шок, який Надія Георгіївна зазнала в перші дні після операції – “три дні нічого не бачила” – сьогодні вона задоволена результатом. З чого можна зробити висновок: проведена операція, ймовірно, не стане єдиною.

Що ж, руки професіонала справді творять чудеса. Але, на жаль, на ринку подібних послуг не завжди все закінчується благополучно. До того ж важливо вчасно зупинитися.

А Надії Георгіївні побажаємо творчих успіхів і подальшого процвітання!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *