Вустами немовляти: як маленький син вирішив допомогти мамі схуднути

Діти – квіти життя, а ще вони – вигадники з невичерпною енергією: як отчебучат що-небудь, так хоч стій, хоч падай. Втім, іноді їх пориви викликані самими благородними мотивами – адже щире дітей немає нікого на світі…

Мамин помічник

Ця забавна історія, повна гумору, сталася в самій звичайної сім’ї з трьох осіб – мами, тата і чотирирічного сина Віталіка. Все почалося з того, що мамі, жінці не те щоб повною, але і не худенькою, на роботі хтось необережно сказав про схуднення – не завадило б, мовляв, тобі скинути кілька кілограмів. Жінка повернулася додому засмучена, довго плакала, а потім пішла готувати шоколадні пончики і заїдати ними стрес. Так, уплетающей пончики і в сльозах, її і застали чоловік з сином. Поруч на столі лежав аркуш із написом: «Хочу змусити себе не їсти, щоб схуднути!»

Віталік читати ще не вмів, а тому запитав у тата, що на листочку написано. Дізнався – і пішов до себе, не вникаючи в батьківську бесіду. Але справа на тому не закінчилося. Коли на наступний день мама, така ж смутна, прийшла з роботи і пішла на кухню готувати вечерю, вона була страшенно здивована: синку раптово влетів у приміщення і висмикнув з розетки вилку холодильника. На питання, навіщо він це зробив, малюк відповів наступне:

– Щоб продукти зіпсувалися – тоді ти передумаєш їх є і схуднеш!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *