«Втомилася від хейтеров»: Анастасія Волочкова відключила коментарі в «Инстаграме»

Анастасія Волочкова – особистість вельми неординарна. Після завершення своєї запаморочливої кар’єри вона продовжує залишатися на слуху. І для цього всього лише і потрібно періодично робити шпагат в різних варіантах і розміщувати провокаційні знімки в соціальних мережах. Одні хвалять дівчину за сміливість, інші ж не упускають шансу відпустити в її бік кілька образливих слів. І так було до недавнього часу.

Введення обмежень

Передплатники з подивом відзначили, що вони не можуть розміщувати коментарі до знімків екс-балерини в “Инстаграме”. Сама Волочкова не стала робити таємницю з того, навіщо вона вирішила ввести деякі обмеження. Анастасія розмістила знімок з Таїланду і “приправив” його коментарем, яким натякнула на той факт, що їй набридли нескінченні нападки хейтеров.

Волочкова відзначила, що й раніше читала не всі коментарі, бо деякі фрази озлоблених людей ображали її до глибини душі. Екс-балерина порадила хейтерам стежити за власним життям. Вона зазначила, що подібного роду нападки можна здійснювати виключно із заздрості.

Вона також порадила злостивцям звернути увагу на політичну ситуацію в країні, на її думку, це набагато важливіше розміщення негативних коментарів у соцмережах. “Я дорожу тим, що я люблю і любима!” – такими словами Анастасія підсумувала свій пост.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *