Вся в маму: прекрасна і юна фігуристка Аліна Загитова показала свою красуню-маму. Вони виглядають як дві сестри: фото

Фігуристка Аліна Загитова – володарка численних титулів. Вона здобула перемоги у світових чемпіонатах, тому вважає, що сповна підтвердила силу свого таланту. А ще у Аліни красива молода мати. Чим займається спортсменка сьогодні, що планує?

Прогулянка по Червоній площі

Цей місяць Аліна провела в якості учасниці льодового шоу-програми Тетяни Навки. В кінці минулого року спортсменка заявила, що йде з великого спорту.

Нещодавно фігуристка порадувала шанувальників фотознімками, які зробили під час прогулянки з мамою. Вони пройшлися по Червоній площі.

На своїй сторінці в соцмережах Загитова показала ці фото і підписала їх на різних мовах, щоб коментар був зрозумілий її іноземним шанувальникам.

Моїм помідорів фітофтора не страшна. Допомагає мені в цьому часниковий розчин
Сусідка поливає свої помідори звичайної бражкою. Я здивувалася, але теж так зробила
Їх зустрічі не судилося відбутися. 39-річна дочка Лістьєва схожа на батька

Реакція фанатів

Після публікації Аліна отримала масу захоплених відгуків. Шанувальники написали, що мама з дочкою більше схожі на двох сестричок, настільки чудово виглядає Лейсан Загитова.

Плани на майбутнє

Фігуристка не любить планувати майбутнє. Вона намагається жити сьогоднішнім, тому поки точно впевнена, що у великому спорті вже все довела. Вона закриває цю сторінку свого життя і продовжує брати участь у зйомках льодового шоу.

Безумовно, талановита красуня ще здивує нас!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *