Вся у папуг. Жінка похвалилася в Мережі своєї “нової” люстрою

“Нова” люстра Емі Ванг викликала бурю емоцій в соціальних мережах. Дівчина виклала незвичайну фотографію світильника, на яскравих плафонах якого з комфортом розмістилися папуги. Користувачів “Фейсбуку” не втомлюються захоплюватися красою, яка оселилася на стелі у Емі.

Улюблене місце пернатих

У будинку родини Ванг живуть 7 папуг різного віку. Найстаршому улюбленцю 2 роки, а наймолодшому – рік. Папуги дуже дружні між собою і дуже не люблять залишатися в клітці. Найчастіше вони без попиту залишають “місце ув’язнення” і ховаються на люстрі в надії, що ніхто їх не зможе там дістати. Якщо спробувати протягнути руку, птахи починають ховатися. Деякі заводчики папуг висловили думку, що пернатих привертає яскравий колір плафонів. Але сама Емі думає, що просто це самий зручний “спостережний пункт” в будинку.

Дівчина іноді любить спостерігати за тим, як її підопічні “шифруються”: сидять нерухомо, ніби яскраві скляні фігурки, в надії, що їх ніхто не помітить. Лише одна деталь їх видає: продукти життєдіяльності вихованців, що летять зі стелі. На жаль, папуги не дуже-то піклуються про підтримання чистоти в своєму житлі.

Ось ще кілька цікавих фотографій з життя пернатих. Вони теж викликають бурю позитивних емоцій.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *