Всередині нового MacBook Air практично не знайшли змін

Всередині нового MacBook Air практично не знайшли змін

Буквально через день після дебюту оновлених MacBook Air в Мережі з’явилися фотографії розібраної 11-дюймової моделі, які демонструють, що ноутбук не зазнав особливих змін в конструкції у порівнянні з минулою версією.

Коли старший віце-президент з маркетингу Apple Філіп Шиллер (Philip Schiller) вийшов на сцену під час головною презентації WWDC 2013 щоб розповісти про нові MacBook Air, він зробив наголос на ключову їх особливість: ноутбуки здатні автономно функціонувати відчутно довше за своїх попередників. За словами Шиллера, 11-дюймова модель тепер зможе працювати від батареї 9 годин замість колишніх 5, а 13-дюймова версія активно прослужить аж цілих 12 годин, а не 7. Схоже, таких вражаючих результатів вдалося досягти лише завдяки використанню процесорів Intel Haswell, а також з допомогою оптимізації операційної системи. Адже завдяки Other World Computing тепер ми знаємо, що 11-дюймовий MacBook Air залишився з минулого року практично незмінним.

Всередині нового MacBook Air практично не знайшли змін

Але крім тих же акумуляторів і збереженого внутрішнього дизайну на знімках також можна помітити одну цікаву деталь: тепер для зв’язку з твердотілим накопичувачем використовується шина PCIe, що означає збільшену швидкість роботи цього вузла. Таким чином, MacBook Air зразка 2013 року працюють не просто довше, але і швидше, що не може не порадувати кожного, хто вже готується зробити таку покупку!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *