Все життя жінка стригла себе сама і думала, що все добре. Після відвідування стиліста вона зрозуміла, що помилялася

Лорен Шедин – жінка бальзаківського віку. Кілька років тому наша героїня закінчила школу краси, де навчилася самостійно стригтися і робити макіяж. Протягом багатьох років Лорен не відвідувала перукарень та салонів краси, одного разу жінка здалася і вирушила до стиліста.

Перетворення

Крістофер Хопкінс – відомий стиліст, допомагає перетворитися численним клієнткам. В його салон вирушила місіс Шедин. Жінка виглядала старше своїх років із-за невдалої стрижки і кольору волосся. Крім того, героїня нашої розповіді робила макіяж, що підкреслює недоліки. Невідомо, що подумав Крістофер, побачивши Лорен, однак з ентузіазмом взявся за справу.

Героїні історії знадобилося кілька годин для того, щоб змінити імідж. Перед тим як приступити до роботи над зовнішністю Лорен, стиліст поцікавився, якої себе бачить жінка. Та пожартувала, сказавши про своє бажання бути схожим на Дженніфер Еністон. Однак Крістофер і його команда були налаштовані дуже рішуче.

Ось такий Лорен прийшла до стиліста. Як заявила наша героїня, вона бажала виглядати добре. Розуміла, що виглядати юною дівчиною неможливо, проте виглядати старенькою зовсім не хотілося.

Стиліст перетворив місіс Шедин в красуню!

Було-стало.

Правильно підібраний колір волосся і макіяж творять чудеса.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *