Всі сміялися, коли сусід свердлив дірки в паркані. А на ранок побігли в магазин

Влітку деякі люди багато часу проводять на дачних ділянках. Звичайно, всі прагнуть якось прикрасити їх різними незвичайними речами. Зараз багато цікавого можна купити в спеціалізованих магазинах, починаючи від статуеток гномиків і різної форми ліхтариків і закінчуючи невеликими декоративними фонтанчиками. Однак є і такі ентузіасти, які воліють зробити що-небудь своїми руками.

Веселий паркан

Як-то вранці мій сусід по дачі вийшов у двір з дрелькою в руках і почав свердлити дірочки в своєму паркані. На шум працюючої дрилі звернули увагу сусіди і підійшли поцікавитися, навіщо він це робить. Деякі навіть жартували з цього приводу.

Коли чоловік вирішив, що отворів вийшло досить, він узяв коробочку з різнокольоровими прозорими скляними кульками, і кожен став вклеювати в дірку в паркані за допомогою силіконового клею.

Спочатку це виглядало просто, як незвичайне прикраса, але, як тільки почало сходити сонце, кульки стали яскраво світитися, сяючи над садом різнокольоровими променями.

Якщо вам сподобалася ідея перетворити свій дачну ділянку подібним чином, не забудьте про те, що діаметр отвору повинен співпадати з діаметром кульки. Таке нехитре прикраса може за лічені хвилини змінити будь-який сад.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *