Вправи для бігунів: розтягуємо литкові м’язи

Нещодавно у мене була тренування, під час якої я трохи змінила техніку бігу, в результаті чого велика навантаження припало на носок. Під час бігу відчувалося приємне тепле печіння в литках. На наступний день це приємне тепло перетворилося в пекельну крепатуру, і навіть старанна розминка і заминка з акцентом саме на литкові м’язи, виконані до і після бігу, мене не врятували. Ходити було не дуже зручно, тому довелося в терміновому порядку шукати вправи, які допомогли б розтягнути ці м’язи і зняти напругу.

Ділюся з вами знайденим!

Перш ніж запропонувати вам відео з вправами, хочу сказати, що якщо у вас є спеціальний масажний ролик, то це ваш порятунок! На жаль, у мене такого не виявилося, довелося обходитися пластиковими 1,5-літровими пляшками з холодною водою.

Відео № 1

Це вправу я зробила найпершим. Якщо ви можете дотягнутися до носка рукою, візьміть великі пальці ніг вказівним і великим пальцями руки і акуратно потягніть на себе шкарпетку. Але перш, ніж робити ці захоплення, можна розігріти ікри, чергуючи два найпростіші вправи: носок на себе — носок від себе.

Відео № 2

Відео № 3

Відео № 4

Відео № 5

І останнє з випробуваних — поза собаки мордою вниз (Адхо Борошно Шванасана) — допомогла найбільше!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *