Возз’єднання. Група Genesis вирушить у концертний тур: музиканти не грали разом 13 років

Genesis оголосили про новий тур. Філ Коллінз, Майк Резерфорд і Тоні Бенкс зберуться, аби зіграти 10 концертів у Великобританії і Ірландії наприкінці 2020 року. Чутки про те, що група може працювати разом, з’явилися в січні на грі New York Knicks.

Тур під назвою «Останнє доміно»

Тур розпочнеться 16 листопада в Дубліні і завершиться 11 грудня в Глазго на SSE Hydro Arena. Музиканти приїдуть на концерти в Лондон, Ліверпуль, Лідс, Манчестер, Ньюкасл і Бірмінгем.

Квитки на шоу «Останній доміно» надійдуть у продаж у понеділок, 9 березня. Тур стане першим виступом, який Genesis дають з 2007 року. До Коллінзу, Резерфорду і Бенксу приєднається давній гітарист Деріл Стумермер.

Філ Коллінз говорить: «Було багато причин для поновлення виступів. Якщо б ми зараз всі робили так, як ми звикли, я не думаю, що ми б відновили гастролі. Але зараз інші умови».

Бенкс продовжує: «Після останнього сольного туру Філа ми подумали, що буде непоганою ідеєю зібратися нам усім місці. Ми хотіли подивитися, що у нас вийде. Музиканти в січні провели два тижні в Нью-Йорку, щоб подивитися, як вони звучать разом. Нік Коллінз, який зайняв місце батька за ударною установкою, є важливою частиною туру.

«Ми будемо грати не тільки старі пісні, на цей раз ми представимо публіці новий матеріал», – зазначив Бенкс.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *