Воскова фігура шведської экоактивистки Грети Тунберг з’явилася в музеї “Паноптикум” в Гамбурзі

Грета Тунберг – особистість відома і неоднозначна. Про неї активно заговорили півтора року тому, коли 20 серпня 2018 року дівчинка (якій на той момент було 15 років), прийшла сама до будівлі парламенту Швеції. В руках у неї був плакат, який проголошував “Skolstrejk For Klimate”, що в перекладі означає “Шкільна страйк за клімат”. Суть її вимог – дотримання політиками Паризького кліматичної угоди.

Грета сама визнає, що синдром Аспергера, діагностований у неї, дає їй можливість бачити світ лише в чорно-білому кольорі. Цю здатність вона вважає своєю сильною стороною, кажучи, що в питанні клімату немає компромісів і півтонів.

Воскова фігура, як данину поваги діяльності Тунберг

На даний момент активістку підтримали понад 1,5 млн осіб по всьому світу. Вона стала ідейним натхненником для багатьох школярів, стурбованих своїм майбутнім і майбутнім планети. Важливо, що Грета не тільки говорить, але і сама (а разом з нею її сім’я живе так, щоб мінімізувати негативний вплив на навколишню природу.

У 2019 році журнал TIME назвав Тунберг “Людиною року”. Экоактивистка була номінована на Нобелівську премію в 2019 році, але не отримала її. Тепер у неї є всі шанси в 2020 р.

Всі ці події спонукали митця Готфріда Крюгера віддати дати поваги цієї незвичайної дівчинки, створивши її воскову копію. Виставлений експонат у музеї воскових фігур “Паноптикум” у німецькому місті Гамбурзі.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *