Volkspod: дизайнер розібрав оригінальний «Фольксваген-Жук», щоб створити два мотоцикла

Спеціаліст по збірці автомобілів Брент Уолтер розібрав оригінальний «Фольксваген-Жук» для створення двох мотоциклів в стилі ретро, які він назвав Volkspod. Уолтер використовував крила машини для створення користувальницького зразка. Що у нього вийшло, розповімо у статті.

Міні-скутери Уолтера

Брент Уолтер є дизайнером авто. Яким чином він сконструював свої дивовижні мотоцикли? Під спеціальну раму, в яку була вбудована система головного та заднього світла, він помістив двигун Volkswagen об’ємом 79 кубів.

Уолтер спробував відтворити дизайн машини, що має відмінну круглу форму. На мотоцикл він додав широкий кермо, і його дітище стало нагадувати велосипеди 90-х років у стилі ретро.

Міні-скутер віддає данину поваги Volkswagen Beetle Type 1 або «Жука», який з моменту випуску отримав культовий статус. Уолтер створив дві версії свого Volkspod в знакових відтінках класичного «Жука»: березово-зелену і пастельно-синю.

Спроектовані в 1930-х роках, цивільні «Фольксвагени-Жуки» почали виробляти в значній кількості тільки до кінця 1940-х років із-за Другої світової війни.

Автомобіль тоді був позначений як Volkswagen Type 1 і продавався просто як Volkswagen. Більш пізні моделі були позначені як «Фольксваген» 1200, 1300, 1500, 1302 або 1303. Перші три числа позначали обсяг мотора, останні дві – номер моделі.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *