Водій-супермен зістрибнув на автомобілі з евакуатора в Москві (відео)

Водій, категорично не згодний з тим, що його машину завантажили на евакуатор, просто з’їхав на автомобілі з платформи, а потім поїхав. Власник іномарки упевнений, що з ним хотіли обійтися незаконно, і доводити до штрафстоянки ситуацію у його плани зовсім не входило.

Стрибок був знятий на відео, ролик виклали в Мережу. Він викликав неабиякий інтерес у автоаматорів не тільки в Росії, але і за кордоном.

Подробиці події і коментар водія

Ситуація сталася вдень неподалік від міжнародного аеропорту Внуково. Автомобіль завантажили на евакуатор, так як співробітники поліції встановили при перевірці документів, що водій авто по імені Зариф насправді його власником не був (не встиг переоформити документи після покупки машини, за його словами).

Зариф подзвонив хазяїнові іномарки (Vladimir), і той приїхав на місце подій, а потім і виконав той самий стрибок з евакуатора, який привернув стільки уваги користувачів Мережі.

Володимир свій вчинок прокоментував наступним чином: «У мене є власний автосервіс, достатній досвід і знання, я розрахував траєкторію. Мій стрибок не міг зашкодити евакуатор, ні кому-небудь поблизу. Що стосується пошкоджень моєї машини, то вони незначні».

А що ви думаєте про цю ситуацію?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *