Внутрішні відмінності між iPhone 5 і iPhone 5S/5C мінімальні

Внутрішні відмінності між iPhone 5 і iPhone 5S/5C мінімальні

Великі любителі розтину гаджетів iFixit розібрали нові смартфони від Apple і оцінили їх ремонтопридатність.

Внутрішні відмінності між iPhone 5 і iPhone 5S/5C мінімальні

Внутрішній дизайн iPhone 5S зазнав незначні поліпшення, компоненти розташовані трохи більш компактно і логічно. Розбирається апарат легко, але робити це потрібно дуже акуратно, так як деякі вузли прикріплені досить неміцно, а новий шлейф, обслуговуючий кнопку «Додому» зі сканером відбитків пальців, став помітно складніше і прикріплений не найнадійнішим чином. Крім того, тепер більше місця займають збільшений акумулятор і новий процесор Apple A7, який, як стверджується, все-таки є творінням корейської компанії Samsung.

Що стосується iPhone 5C, то тут, як відомо, відмінностей від iPhone 5 ще менше. Варто, хіба що, згадати клейове кріплення антен, яке не сподобалося майстрам, і збільшений акумулятор. Якість виготовлення пластикового корпусу порадувало iFixit, вони знайшли його дуже міцним.

Фахівці з iFixit оцінили ремонтопридатність обох моделей на 6 балів з 10 можливих, зазначивши загальну крихкість внутрішніх кріплень, використання нестандартних гвинтів, а також велика кількість клею всередині смартфонів.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *