Влад Топалов розповів про своє фетиші, але фанати лише пошкодували білий килим у квартирі співака

Існує думка, що у справжнього чоловіка повинні бути дорогі оригінальні годинник і до блиску начищене взуття. Всі інші огріхи йому періодично можна і прощати. Але співак Влад Топалов перетворив чищення взуття в справжній фетиш. І відкрито заявив про це своїм шанувальникам.

“А вам не шкода килим?”

Саме такими питаннями рясніє блок коментарів в “Инстаграме” музиканта. Топалов розмістив в соцмережах відеоролик, на якому можна побачити, як Влад ретельно начищает свої численні пари взуття від відомих брендів. Музикант зазначив, що його це фетиш, адже справжній чоловік, а тим більше відомий, не може дозволити собі вийти на вулицю в брудних черевиках.

Але шанувальників привернуло не це.

Фанати відзначили, що “церемонію” натирання взуття до блиску Топалов проводить на білосніжному килимі. “А вам не шкода килим? А вас не бентежить, що засіб бризкає на підлогу? Може, треба було попередньо прибрати килим? Те, що ви так дбайливо ставитеся до взуття, похвально. Але чистити її на білосніжному килимі… Так може чинити лише хрюша”, – під постом з відеороликом можна знайти ці та інші коментарі.

Словом, фанати оцінили любов Влада до взуття, але помітили, що інші речі від цього страждати не повинні. Сподіваємося, музикант прислухається до думки передплатників.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *