«ВКонтакте» тепер попереджає про шкоду відмови від щеплень

Соцмережа виходить на стежку війни з маренням.

З 26 вересня соціальна мережа «ВКонтакте» стала попереджати відвідувачів сторінок, присвячених антивакцинации про недостовірність поданих відомостей. І мова не про маленькому попередження, а про великому банері, який запропонує дізнатися про щеплення більше і вийти з небезпечної сторінки. Продовжити перегляд теж можна — схоже, блокувати подібні спільноти соцмережа поки не здатна.

Ось що пише ВКонтакте щодо щеплень:

Згідно з ВООЗ, щеплення безпечні — будь-яка ліцензована вакцина проходить кілька етапів ретельного тестування. Вчені постійно стежать за можливими побічними реакціями на щеплення. Найчастіше вони незначні і швидко проходять. Це може бути, наприклад, біль у руці або злегка підвищена температура. Більш серйозні побічні ефекти надзвичайно рідкісні і негайно досліджуються.

У додатку попередження поки не працюють. Але ні в браузерною, ні в мобільній версії позначені небезпечними групи не знайти — навіть якщо відключити безпечний пошук. Потрапити в них можна тільки при пошуку через веб-браузер за посиланням або якщо ви вже підписані.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *