«ВКонтакте» додала голосові і відеодзвінки в мобільний додаток

Функція доступна на всіх смартфонах під управлінням iOS і Android, на яких встановлена остання версія програми.

28 квітня соціальна мережа «ВКонтакте» додала в мобільні додатки можливість здійснювати голосові і відеодзвінки. Для цього потрібно перейти в чат до одного і натиснути на іконку телефону в правому верхньому куті.

«ВКонтакте» додала голосові і відеодзвінки в мобільний додаток «ВКонтакте» додала голосові і відеодзвінки в мобільний додаток

Щоб активувати функцію, потрібно подзвонити другу, у якого день народження 28 квітня, або щоб вам подзвонив той, у кого вона вже активована. Після цього можна телефонувати колегам, родичам, знайомим, щоб включити цю послугу і у них. Брати слухавку не обов’язково, дзвінки підключаються автоматично при вхідному виклику.

Розробники стверджують, що використовують систему наскрізного шифрування, тому дані ваших розмов не отримає ніхто, навіть співробітники соціальної мережі. Якість дзвінків при цьому на високому рівні.

Крім того, ви можете змінити налаштування приватності і вибрати тих, хто може вам зателефонувати: всі користувачі, друзі або певні люди.

Якщо у вас немає знайомих, які народилися 28 квітня, залишайте посилання на сторінку «ВКонтакте» у коментарях або пишіть мені в Telegram. Якщо дзвінки у вас вже активні, можете запропонувати допомогу іншим користувачам.

Завантажити QR-Code

ВКонтакте — спілкування, музика і відео
Розробник: VK.com
Ціна: Безкоштовно

Завантажити QR-Code

ВКонтакте — спілкування і музика
Розробник: V Kontakte OOO
Ціна: Безкоштовно

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *