Вийшов трейлер постапокаліптичного серіалу «Крізь сніг» від Netflix і TNT

Прем’єра призначена на 25 травня.

На YouTube-каналі Netflix вийшов новий трейлер постапокаліптичного майбутнього серіалу «Крізь сніг». Він являє собою адаптацію однойменного фільму Пона Чжун Хо, який з картиною «Паразити» став справжнім тріумфатором церемонії «Оскар-2020».

За сюжетом серіалу світ після техногенної катастрофи занурився в новий льодовиковий період. Вижили влаштувалися на високотехнологічному поїзді, який без зупинок мчить по трансєвразійської залізниці. Люди в ньому розділені на соціальні класи: в голові складу знаходиться еліта, а в хвості — ізгої, змушені миритися з рабськими умовами життя.

В якості режисерів за серіалом закріплені: Джеймс Хоуз («Доктор Хто», «Чорне дзеркало»), Сем Міллер («Лютер», «Шибайголова») і Хелен Шейвер («Вікінги»). В акторському складі — Дженніфер Коннеллі («Ігри розуму», «Реквієм за мрією»), Давид Діггс («Гамільтон»), Елісон Райт («Американці»), Мікі Самнер («Битва статей») та інші.

Прем’єра серіалу «Крізь сніг» на Netflix відбудеться 25 травня. Трохи раніше, 17 травня, перший епізод покаже американський телеканал TNT, який і виступив замовником шоу. Серіал продовжили на другий сезон.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *