Вийшов Mailbox для iPad

Вийшов Mailbox для iPad

Відмінні новини для користувачів популярного мобільного поштового клієнта Mailbox! Придбання його Дропбоксом, схоже, і справді не знизило активність роботи над продуктом. Розробники виконали свою недавню обіцянку і випустили додаток для iPad, заодно ще раз підтвердивши, що робота над додатком для Android вже ведеться.

Новий додаток для iPad виглядає дуже схоже на додаток для iPhone, внесені лише мінімальні зміни, що враховують особливості великого екрану.

Вийшов Mailbox для iPad
Вийшов Mailbox для iPad
Вийшов Mailbox для iPad
Вийшов Mailbox для iPad

Коментуючи випуск програми, глава компанії Mailbox Джентрі Андервуд сказав, що розробка програми для iPad стала значним випробуванням для них. Андервуд також повідомив, що компанія працює над додатком для Android додаток для iPad розроблялася ще до операції з Dropbox), однак термінів релізу не назвав. Додаток для iPad вийшло першим з-за високої затребуваності з боку користувачів.

Після свого запуску Mailbox ненадовго став інтернет-мемом із-за довгої черги, в яку вишикувалися користувачі для доступу до сервісу. Повністю доступ до додатка для всіх був відкритий лише через місяць після запуску. До того моменту сервіс обробляв 100 млн повідомлень у день. Додаток для iPad стало першим продуктом компанії після того, як вона була придбана Dropbox (сума угоди, за різними джерелами, склав від 50 до 100 млн дол.).

Mailbox для iPhone і iPad доступний безкоштовно в App Store.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *