Вийшла нова версія клавіатури Gboard з функцією миттєвого перекладу

Сьогодні стала доступна бета-версія Gboard — фірмової клавіатури від компанії Google. У ній з’явилася дуже корисна функція миттєвого перекладу.

Клавіатура Gboard з’явилася на пристроях під управлінням Android порівняно недавно, але вже встигла стати улюбленою програмою для набору тексту у безлічі користувачів. З сьогоднішнього дня вони отримають можливість переключитися на бета-канал оновлень і першими дізнаватися про нові функції програми. Для цього слід перейти за цим посиланням та підтвердити згоду на участь у програмі тестування.

Вийшла нова версія клавіатури Gboard з функцією миттєвого перекладу

Якщо ви вже використовуєте програму Gboard, то через деякий час вона сама оновиться на бета-версію. Якщо ж ви раніше не встановлювали це додаток, то необхідно буде відкрити Google Play і інсталювати Gboard BETA вручну.

Вийшла нова версія клавіатури Gboard з функцією миттєвого перекладу Вийшла нова версія клавіатури Gboard з функцією миттєвого перекладу

Головне нововведення — інтеграція з Google Translate. При натисканні на кнопку Google на клавіатурі відкривається верхній ряд кнопок. Тут ховається знайома іконка, з допомогою якої можна активувати моментальний переклад тексту, що вводиться на потрібну мову.

При перекладі використовуються потужності сервісу Google Translate. Тому з російською мовою проблем не спостерігається. Однак враховуйте, що текст для перекладу відсилається на сервер Google, тому не варто використовувати цю функцію при конфіденційного листування.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *