Вийшла безкоштовна версія Alto’s Odyssey для Android

Звична для багатьох ігрова механіка на тлі дивовижних пейзажів і приємної музики.

Alto’s Odyssey — продовження одного з кращих мобільних платформерів під назвою Alto’s Adventure. Нагадаємо, що ця гра за кілька років зібрала всі можливі нагороди і дістала одностайне визнання користувачів iOS і Android.

В ній користувачеві потрібно було керувати лижником, який ковзав по схилу і попутно долав перешкоди, виконував трюки і збирав золоті монетки. Попри такий нехитрий геймплей, розробникам вдалося зробити своє творіння справді захоплюючим. Не останню роль в цьому відіграють численні завдання, які належить виконати гравцеві, а також незвичайне візуальне оформлення і атмосферне саундтрек.

Нова серія пропонує ту ж саму ігрову механіку, але в іншій обгортці. Тепер дія розгортається в пустелі, а лижник ковзає по схилах піщаних барханів. Зачаровують пейзажі стали ще ефектніше, а музика — ще мелодійніше. В іншому це все та ж гра, яка підкорила наші серця два роки тому. Відмінний спосіб заспокоїти нерви і відволіктися від турбот.

Версію для Android можна викачати абсолютно безкоштовно, але за додаткові життя вам іноді запропонують подивитися рекламний ролик.

Завантажити QR-Code

Alto’s Odyssey
Розробник: Noodlecake Studios Inc
Ціна: Безкоштовно

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *