Витратьте 2 хвилини і придумайте разом з дитиною “секретний пароль”. Одного разу він може врятувати життя

Невідомий чоловік намагався викрасти хлопчика, але не зміг. Як же він здивувався, коли дитина поставив йому одне просте запитання… Звичайно, обидва батьки повинні приділяти увагу своїм дітям, але робота, сімейні справи й інші обов’язки часто змушують нас залишати дитину одну або, що краще, у родичів, друзів або знайомих.

Секретний пароль вбереже дитину від небезпеки

З цієї причини мамам і татам важливо навчити свою дитину одну хитрість, яка може врятувати життя дитини.

Уявіть собі наступну ситуацію: невідомий чоловік підходить до 8-річному хлопчику і каже йому піти з ним, тому що їх чекає мама малюка. Але дитина не злякався, а сміливо запитав незнайомця: «Який пароль?» Помітивши, що незнайомий чоловік розгубився і не знав, що відповісти, дитина втік.

Ось чому навчила дитину мама. Вона заздалегідь обговорила з дитиною цей нюанс: якщо вона когось і відправить за хлопчиком, то ця людина буде знати секретний пароль, який вони заздалегідь встановили. Навіщо довіряти людині, яка не знає пароля?

Цілком можливо, що цей хитрий трюк зможе якось врятувати життя дитини. Саме тому батьки повинні наслідувати приклад цієї мудрої матері. Придумування пароля займе не більше п’яти хвилин, зате який результат! Адже коли справа доходить до дітей, нехтування навіть самими незначними моментами може мати катастрофічні наслідки.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *