Витрачати 80 % від зарплати на добру справу може не кожен: вчитель, з якого варто брати приклад

Доброта – це універсальна мова. Добрі справи виходять за рамки віку, статі, уподобань, релігії… І, звичайно ж, біологічного виду.

Мусульманський лектор з усіх сил намагався захистити благополуччя бездомних собак: він витратив більше 80 % своїх грошей на допомогу безпритульним тваринам!

Вчинок, з якого варто брати приклад

Доктор Росли Аббас, який працює лектором, добре відомий тим, що готовий піти на допомогу всім бездомним собакам, яких він знайде навколо Кота-Кінабалу і прилеглих районів. Його часто бачать у тісних кварталах з тваринами всіх видів, навіть з собаками і свинями. Поки вони потребують допомоги або отримують травми, він буде пропонувати свою допомогу, без питань.

Колишній викладач Університету Сабаха, який народився в Сандакане, але в даний час проживає у Кота-Кінабалу, заснував власну некомерційну організацію з надання допомоги бездомним тваринам під назвою «СЕРЦЕ: Допомога команді порятунку тварин». Працюючи шість днів в тиждень, з ранку до 6:30 вечора, він також доглядає за кішками, які з ним мешкають, і за будь-якими іншими безпритульними тваринами, яких він знаходить в місті.

В 55 років він все ще не одружений і каже, що його “хутряні діти” замінюють йому сім’ю. Він віддає 80 % своєї зарплати на купівлю їжі для кішок і собак, а також на медичні витрати.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *