Visa запустила безготівковий переказ чайових

Клієнт сам вводить потрібну суму.

Платіжна система Visa запустила сервіс безготівкового переказу чайових при оплаті замовлення. Працює він за підтримки банку «Російський стандарт» і поки тільки в ресторані «Хліб Насущний» на Страсному бульварі в Москві. Про це повідомляють «Ведомости».

Реалізований сервіс дуже просто: клієнту за пропозицією офіціанта потрібно ввести бажану суму чайових на терміналі перед оплатою за чеком. Сума рахунку буде спільна, і з картки вона спишеться одним платежем.

Чайові автоматично вирушать офіціантові на прив’язаний електронний гаманець. Причому ніякими податками вони обкладатися не будуть. Необхідно лише підключити відповідну послугу в особистому кабінеті «Російського стандарту».

Найближчим часом банк планує підключити до такого сервісу всі ресторани мережі «Хліб насущний», а пізніше і нових партнерів з інших сфер надання послуг. Також в такій технології зацікавлений ВТБ.


Не так давно ми запитували наших читачів про ставлення до чайових. Судячи з результатів опитування, віддячити офіціантів за якісний сервіс готові багато. Однак як залишити чайові, якщо у вас немає готівки? Як це робите ви? Розкажіть в коментарях.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *