Виробництво iPad п’ятого покоління почнеться в липні

Виробництво iPad п’ятого покоління почнеться в липні

Згідно нової інформації, повномасштабне виробництво iPad п’ятого покоління почнеться вже в липні поточного року.

Подробиці про наступне повнорозмірному iPad з’явилися в замітці на DigiTimes. Як правило, стаття посилається на безіменні азіатські джерела з ланцюжка поставок, інформацією від яких, як відомо, не варто сліпо вірити, хоча іноді вона підтверджується. На цей раз дані джерела стверджують, що новий iPad буде на полицях магазинів вже в вересні. Очікується, що пристрій буде більш тонке захисне скло товщиною близько 0,2 мм, поряд з технологією сенсорного екрану GF2. Також говориться про те, що зміни в iPad п’ятого покоління будуть стосуватися не тільки товщини, але і ваги – пристрій стане значно легше, скинувши цілих 33% ваги щодо поточної моделі. Крім того, було сказано, що в наступному iPad буде використана тільки одна світлодіодна смуга підсвічування замість двох.

Екрани для наступного iPad, як очікується, будуть виробляти LG Display, Samsung Display і Sharp. Серед постачальників компонентів для нового планшета DigiTimes також згадує TPK Holding, Coretronic, Radiant Opto-Electronics і Taiwan Surface Mounting Technology.

Інформація від DigiTimes практично збігається з озвученими раніше прогнозами аналітика Мін-Чі Куо (Ming-Chi Kuo) з KGI Securities, який також повідомляв, що у iPad 5 будуть менший акумулятор і дизайн в стилі iPad mini.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *