Випали зуби і волосся, а йому байдуже: у що перетворюється живий Кен Родріго Алвес

Близько 1 % населення світу страждає від дисморфофобных захворювань, тобто від невдоволення своїм зовнішнім виглядом. В Інтернеті багато знімків живих ляльок Барбі. Але як їм обійтися без Кена? Такий персонаж живе в Марбельї. Це бразилець Родріго Алвес. Зараз йому 36 років.

Десятки операцій

До того як стати живим Кеном, Алвес працював стюардом, але потім успадкував величезне спадщина від багатого діда і вирішив впритул зайнятися своєю зовнішністю. Протягом п’ятнадцяти років він провів близько 60 пластичних операцій, на які витратив майже 500 тисяч євро.

Занадто довго чекати наслідків не довелося: порцелянові зуби почали кришитися, а штучно імплантовані волосся випадати. З-за безперервних процедур ліпосакції шкіра стала більш твердою і на ній утворилися рубці.

Продовження слідує

Під час своїх необдуманих операцій Алвес кілька разів ледь не попрощався з життям. Гель, введений для додання гнучкості м’язів рук, паралізував верхні кінцівки на якийсь час. В інший раз Родріго мало не задихнувся через відторгнення імплантату в носі. Ця історія закінчилася видаленням частини дихального органу.

На Заході пластичні хірурги вже втомилися від навіженого клієнта і часто відмовляються від операцій. Але це не проблема для Алвеса, адже в Азії теж є лікарі.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *