Використання 2-х SIM карт на будь-якому смартфоні під управлінням Android

Наш постійний читач надіслав чудову підбірку посилань, яка розкриває таємницю про те, що виявляється майже на будь-Android-смартфон можна встановити дві SIM-карти: потрібно тільки встановити спеціальне ПО, купити недорогий адаптер і підпиляти ці самі SIM-карти 🙂

До речі, пиляють SIM-карти не тільки власники Android, але і ті, що купили iPhone 4/iPad 3G 🙂

Disclamer: телефон на Android у мене немає, а тому все описане тільки керівництво для справжніх самураїв 🙂

Використання 2-х SIM карт на будь-якому смартфоні під управлінням Android

Ідея в тому. часто буває, що один оператор пропонує тариф дуже зручний для голосу, а інший — продає найдешевший інтернет, або ви постійно курсируете між двома країнами і змінювати SIM-карти вам банально набридло, а 2 телефону тягати не хочеться.

Купуючи спеціальний адаптер (приклад), в який ви вставляєте 2 SIM карти, питання з „розумінням“ їх телефоном ви вирішите тільки після установки спеціального „перемикає“ ПО.

Таке ПО називається MultiSim, воно написано китайцем німецького походження і поширюється абсолютно безкоштовно.

ЗА розпізнає встановлені через адаптер SIM-карти і пропонує їх для перемикання. Також з MultiSim йде віджет для швидкого перемикання — QuickSwitch, який не тільки переключається між сімки, але і активує і деактивує Wi-Fi і Bluetooth.

Використання 2-х SIM карт на будь-якому смартфоні під управлінням Android Використання 2-х SIM карт на будь-якому смартфоні під управлінням Android

А ще завантажити програму можна сфотографувавши QR-код (як?)

Використання 2-х SIM карт на будь-якому смартфоні під управлінням Android

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *