Виграйте одну з ліцензій на Grappler

Минулого тижня мій колега Don Joe розповідав про чудовій програмі Grappler. Нагадаю, що з її допомогою дуже легко і просто завантажити музику і відео практично з будь-якого сайту.

Як кажуть автори програми, розробники The Little App Factory, якщо відео/музика відтворюється на сайті, з великим ступенем ймовірності цей контент можна скачати.

Виграйте одну з ліцензій на Grappler

Grappler завдання спрощує: користувачеві немає потреби шукати файли в кеші браузера. Ви просто вказуєте посилання в Grappler або введіть пошуковий запит, а програма завантажує відео, конвертує його у формат, придатний для відтворення на iOS-пристроях і додає його в iTunes. Після синхронізації відео або музика будуть у вашому iPhone/iPad.

В першу чергу на Grappler варто звернути увагу тим користувачам, які люблять скоротати час у дорозі на роботу за переглядом ютьюбовских лекцій. 🙂

Є хороша новина: розробники надали читачам MacRadar 3 ліцензії. Розіграш традиційний — розкажіть в твіттері про додатку (наприклад, На @MacRadar можна виграти програму Grappler для OSX: http://goo.gl/jvC6j), посилання на ваш твіт дайте тут в коментарях. Трьох щасливчиків визначить генератор випадкових чисел, імена назвемо в четвер. Удачі 🙂

ОНОВЛЕННЯ. Імена переможців: @ConstantinPtrv, @rr_volgograd, @MONZA_33. Ліцензії на Grappler будуть надіслані найближчим часом. Вітаємо переможців.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *