«Виглядає на мільйон доларів»: передплатники похвалили зовнішній вигляд Анни Нетребко в новорічну ніч

Безумовно, всі зірки викладають на своїх сторінках у «Instagram» новорічні фото. Не залишилася осторонь і Анна Нетребко. Вона поділилася знімками з новорічної ночі. Артистка відзначила свято з чоловіком, сином, колегами і друзями в Метрополітен-опері.

Що говорять користувачі про Анну?

Зоряна пара в цей святковий вечір виглядала дуже ефектно. Публіка ж особливо оцінила Анну. Вона прийшла на свято в блястящем плаття сріблястого кольору. Вона затьмарила собою всіх присутніх.

В мережі користувачі написали, що виглядає Нетребко, як цариця. Деякі відзначали, що на мільйон доларів виглядає Ганна.

Хотілося б сказати, що в оперної діви дуже самобутній смак в одязі. Вона поєднує яскраві кольори і різні стилі, тим самим домагаючись унікальної композиції. З-за того, що Ганна завжди хоче виглядає не так, як всі, у неї бувають осічки з образами. Але на заходах і червоних доріжках вона завжди прекрасна.

Нещодавно чоловік схуд оперної діви. Він на тлі блистатетельной Анни виглядає гідно. Хотілося б відзначити, що за кілька днів до урочистого заходу зоряна пара відзначила важливу для сім’ї подію. Вони відсвяткували річницю. Всього чотири роки тому пара зареєструвала свій шлюб.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *