Вигідно: розумні ваги від Huawei зі знижкою 28%

Стильний гаджет в тонкому корпусі для моніторингу ваги і відстеження стану здоров’я.

Офіційний магазин Honor на Tmall продає розумні ваги Smart Scale з непоганою знижкою. Звичайна ціна становить 2 490 рублів, по знижці — 1 992 рубля, а при використанні промокода MAYSALE200 — 1 792 рубля. Вигода майже 700 рублів, при цьому відправлення здійснюється з Росії, доступні безкоштовна кур’єрська доставка і гарантія від виробника.

Ваги мають тонкий корпус, покритий панеллю з загартованого скла з фірмовим логотипом та відшліфованими гранями. Просвічуючий крізь скло світлодіодний дисплей доповнює лаконічний дизайн. Крім того, Huawei Smart Scale оснащені високоточними датчиками тиску з регульованими ніжками, які здатні підлаштовуватися під нерівності підлоги.

Вигідно: розумні ваги від Huawei зі знижкою 28%

Гаджет вміє відображати дев’ять комплексних параметрів тіла, серед яких відсоток жиру і м’язової маси, ІМТ, а також вміст води, білка та інші показники. На екрані Smart Scale показує вагу, всі інші дані відображаються в мобільному додатку, який синхронізується з вагами по Bluetooth.

Ціна: 1 792 рубля

Зверніть увагу: всі ціни дійсні на момент публікації статті. Магазини можуть оновлювати вартість товарів у протягом дня.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *