Видавництво «Альпіна» роздає 70 електронних книг

Вистачить надовго.

На офіційному сайті «Альпіна.Книги» почалася акція «Поки всі вдома»: 70 електронних книг видавництва можна отримати абсолютно безкоштовно. У добірці — література на будь-який смак: від научпопа і біографій знаменитих історичних особистостей до рад по продуктивності і вихованню дітей. Повний список можна подивитися на цій сторінці.

Видавництво «Альпіна» роздає 70 електронних книг

Щоб їх отримати, знайдіть у верхній частині сайту кнопку «Додати промокод» і введіть GIFT_STAYHOME. У iOS-додатку код потрібно вводити в рядок пошуку після авторизації, а на Android — натиснути на кнопку в верхній правій частині екрана, перейти в розділ «Моя колекція», натиснути на іконку в правому верхньому кутку і вибрати пункт «Ввести промокод».

Після цього в розділі «Моя колекція» відображає всі 70 книг, які можна відразу почати читати онлайн або скачати у форматі EPUB. Він підходить для більшості читалок і програми «Книги» на комп’ютерах і мобільних пристроях Apple.

Всі отримані книги залишаться з вами назавжди. Невідомо, скільки триватиме акція, тому варто поквапитися, якщо ви знайшли в списку щось цікаве.

«Альпіна.Книги»→

У а з’явився Telegram-канал, де ми публікуємо свіжу інформацію про профілактику коронавіруса і боротьбі з ним. Підпишіться!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *