Victoria 3.5 — доктор для жорстких дисків

Будь-який жорсткий диск, SSD не в рахунок, має механічні обертові частини. Постійний рух, зміни температур, часті магнітні цикли призводять до зносу поверхні пластин, і з часом, може викликати навіть поломку жорсткого диска або втрату інформації. Щоб цього не сталося, як і у людей, потрібно проводити регулярні перевірки і профілактику, і зробити це можна за допомогою Victoria.

Victoria 3.5 — доктор для жорстких дисків

Victoria — це невелика безкоштовна програма для перевірки, тестування та відновлення інформації з жорстких дисків. На відміну від сервісних утиліт виробників HDD, Victoria підтримує майже всі IDE і Serial ATA пристрою і має більш розширеними функціями. Працює програма безпосередньо з контролером, тому є необхідність завантажуватися з CD або Floppy диска. З її допомогою ви зможете протестувати реальне якість поверхні на жорсткому диску, «заховати» збійні і важкочитаємі сектора, провести тест швидкості, дізнатися повну інформацію про накопичувачі, а також безліч інших корисних речей.

Дуже важливо! Перед використанням програми необхідно обов’язково ознайомитися з її інструкцією, т. к. неправильна робота з програмою може призвести до втрати даних!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *