Веселий тато записує “розмови” своєї дитини під трек «Удар блискавки» групи AC/DC

Якщо у мене, як і майже у всіх моїх ровесників, всі дитячі фото вміщаються в декількох альбомах, то малюки, народжені зараз, в епоху смартфонів, практично приречені з перших днів життя ставати зірками соціальних мереж. Щасливі батьки щодня вивантажують в мережу гігабайти фото і відео, але далеко не всі роблять це так ефектно, як Метт Макміллан.

Витративши багато часу, молодий тато змонтував з безлічі коротких відео з участю свого сина Райана відеоролик, де дитина «виконує» трек Thunderstruck легендарної австралійської рок-групи AC/DC.

«Це зайняло цілу вічність»

Можна тільки уявити, скільки часу знадобилося пану Макміллану для реалізації свого задуму. Як розповідає сам автор відео, спершу він відібрав 83 відео, багаторазово прослухав кожну запис і відсортував їх по висоті звучання. Щоб підібрати ноти Thunderstruck, а потім визначити, в якій послідовності повинні відтворюватися фрагменти, він використовував електронне піаніно. Коментуючи свою роботу, Макміллан зазначив, що «це зайняло цілу вічність».

Звичайно ж, користувачі YouTube не змогли обійти увагою цей незвичайний кліп. Всього за два тижні ролик набрав більше 2,5 млн. переглядів і 18 тис. «лайків» від людей зі всього світу. Загалом, пропоную подивитися — вийшло дійсно дуже мило і незвично!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *