Веселий Брексит: люди хотіли спалити прапор ЄС, але не змогли з-за правил безпеки, хотіли заспівати гімн, але забули слова

31 січня прихильники Брексита святкували день, коли офіційно Англія повинна вийти зі складу Євросоюзу. Під час урочистості, де зібралося безліч учасників і просто глядачів, було вирішено урочисто спалити синій прапор із зірками. Це повинно було стати символом свободи Туманного Альбіону.

Невдача за невдачею

Але от невдача: прапор Євросоюзу все ніяк не хотів загорятися. Він тільки плавився під вогнем запальничок, але полум’я ні в яку не хотіла охоплювати полотнище. Здавалося, що темні сили були проти такого символічного вандалізму.

Але учасникам акції достатньо було згадати правила пожежної безпеки того союзу, який вони залишають. А вони вимагають, щоб усі прапори були виготовлені з негорючих матеріалів. Напевно, їх брали спеціально, щоб відокремлюється в майбутньому насолити.

Наполегливі мітингувальники довго робили одну спробу за іншою, поки їх терпіння не вичерпалося. Але вони не залишили оплавлений попалене, але гордий стяг в спокої. Розчарувавшись у вогні, учасники просто розірвали прапор на шматки.

Потім горді остров’яни почали співати гімн своєї вільної Батьківщини. Але навіть тут все пішло не так: багато з працею згадували його слова. За довгий час, проведений у складі Євросоюзу, гімн сильно призабули.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *