Весь зал сміявся, коли два незнайомих чоловіки зайняли свої місця в літаку

В інформаційних виданнях нерідко з’являються публікації про людей-двійників. Існує думка, що у кожної людини на Землі є його копія. Просто ніхто ніколи не шукав собі подібних, як не шукали їх і пасажири одного лондонського рейсу.

Весь зал розсміявся, коли Ніл Дуглас і Роберт Стерлінг всілися на свої місця в літаку. Друзі кажуть, що не були знайомі, але з боку виглядали як близнюки. Анекдотична ситуація здружила двійників-бороданів.

Двійники на борту літака

Під час посадки на ранковий рейс Лондон – Голуей ніхто не звернув уваги на двох бородатих чоловіків. Відразу було видно, що вони не знайомі, кожен поспішав у своїх справах. Але коли Ніл сів на своє місце в літаку, йому здалося, що людина, що сидить поруч, дуже схожий на нього самого. 32-річний Ніл і 39-річний Роберт здивовано перезирнулися. Було весело і смішно спостерігати за сценою зустрічі двійників на борту літака. Пізніше шляху бороданів знову перетнулися. У готелі вони стояли в одній черзі на реєстрацію, а навколишні обговорювали їх зовнішню схожість. У той же день двійників помітили відвідувачі бару. Дехто навіть вирішив, що вони – брати.

У підсумку Ніл і Роберт стали більше спілкуватися. Зовнішня схожість зробила їм добру послугу. Тепер вони – кращі друзі.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *