Велике оновлення Instagram для iOS і Android

Вперше за останні кілька років змінився дизайн мобільних додатків Instagram для iOS і Android. Новий інтерфейс і логотипи також отримали допоміжні додатки Boomerang, Layout і Hyperlapse.

Про те, що грядуть якісь зміни, стало відомо кілька тижнів тому, коли під час тестування у деяких користувачів інтерфейс програми з кольорового перетворився в чорно-білий. Єдиним кольоровим акцентом в ньому були іконки повідомлень: лайків, коментарів та іншого. Тепер монохромний інтерфейс доступний для всіх.

Велике оновлення Instagram для iOS і Android Велике оновлення Instagram для iOS і Android

Також новий дизайн отримала іконка програми: вона змінилася практично до невпізнання, але зберегла свої ключові елементи. Звична камера Polaroid зникла, а їй на зміну прийшов лише плоский контур фотоапарата. Кольорові смужки ж перетворилися в м’який градієнт.

Щоб відповідати єдиному стилю, в Instagram оновили також іконки додатків-супутників Boomerang, Layout і Hyperlapse. Вони були плоскими і раніше, але тепер в них використовуються веселкові кольори основного додатка.

Велике оновлення Instagram для iOS і Android Велике оновлення Instagram для iOS і Android

Можна припустити, що своїм рішенням творці додатків Instagram хочуть зробити інтерфейс менш відволікаючим, щоб користувачі могли повністю зосередитися на контенті.

А вам подобається редизайн Instagram? Пишіть в коментарях.

Завантажити QR-Code

Instagram
Розробник: Instagram, Inc.
Ціна: Безкоштовно

Завантажити QR-Code

Instagram
Розробник: Instagram
Ціна: Безкоштовно

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *