Веб-версія Instagram стала більш стильним, зручним і мінімалістичною

Зовнішній вигляд і функціональність веб-версії популярної соціальної мережі не змінювалися ще з часів її запуску. Вчора в компанії представили новий дизайн Instagram Web з більш зручною стрічкою для перегляду у вікні браузера.

Градієнтні заливки, тіні, ефекти об’ємності — погодьтеся, це відправляло звичну веб-версію популярної соціальної мережі на три роки назад. Зовнішній вигляд оновленого Instagram Web нагадує VSCO Grid, і це тільки йде йому на користь. Інтерфейс позбавився від надлишків дизайну часів iOS 6 і рясніє білим кольором. Завдяки цьому кожен знімок краще виділяється і сприймається.

Веб-версія Instagram стала більш стильним, зручним і мінімалістичною

П’ять невеликих мініатюр в профілі замінили три фотографії на білому фоні, розмір яких більш ніж достатньо для ознайомлення. Пости в оновленій стрічці також пропорційно збільшилися в розмірі і займають весь екран по висоті. Дизайнери позбавилися від какофонії зображень у верхній частині профілів, а вищезазначені зміни перенеслися і на сторінки хэштегов.

Веб-версія Instagram стала більш стильним, зручним і мінімалістичною

Завдяки редизайну перегляд стрічки у браузері наблизився за зручністю до мобільних додатків. Тим не менш в Instagram Web ви все ще не можете переглянути фоловерів або користувачів, яким сподобалася ваша фотографія. Новий веб-інтерфейс стане доступним всім користувачам поступово до кінця тижня.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *