Вчитель біології придумала оригінальний спосіб навчання. Навіть батьки були б раді такому уроку анатомії

Одним з важливих моментів в педагогічній професії є вміння подати інформацію в яскравій, цікавій та пізнавальній формі, завдяки якій діти не тільки з легкістю запам’ятають необхідний матеріал, але і проявлять до нього інтерес.

Незвичайні наочні посібники

Учитель біології з Нідерландів на ім’я Деббі Херенс знає, як передати всі необхідні знання своїм учням. Деббі придумала оригінальний спосіб навчання. Навіть батьки були б раді такому уроку анатомії.

Одного разу дівчина побачила на вулиці жінку в популярних легинсах із зображенням м’язів, і в неї виникла блискуча ідея: використати такі костюми в якості наочного посібника на своїх уроках анатомії.

Діти з нетерпінням чекають урок анатомії. Вони люблять цю тему. Вони швидше запам’ятовують інформацію і приймають активну участь в уроці. Зараз в арсеналі Деббі є кілька костюмів: з зображенням кісток скелета, м’язів і внутрішніх органів людини. Такі наочні посібники допомагають зрозуміти анатомію людського тіла і роблять уроки веселими і цікавими

Один з учнів зробив відеозапис незвичайного уроку і виклав його в інтернет. Вона буквально підірвала всі соціальні мережі! Деббі Херенс стала зіркою інтернету.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *