Вчені знайшли новий спосіб діагностики спадкових захворювань серця

Розроблено новий генетичний аналіз крові, який дозволить визначити можливу появу серйозних захворювань серцево-судинної системи.

Міжнародна команда дослідників з Імперського коледжу Лондона і Центру клінічних наук MRC на чолі з професором Стюартом Куком (Stuart Cook) розробила унікальну методику визначення спадкових захворювань серця за допомогою аналізу крові.

Раніше генетичні тести враховували меншу кількість генів, а на основі їх результатів можна було визначити лише ймовірність появи деяких захворювань. Процедура коштувала чималих грошей і була досить трудомісткою, однак залишалася єдиною можливістю раннього виявлення серйозних патологій, які в багатьох випадках не проявляють себе, але призводять до раптової смерті.

Нова методика дозволяє визначити всі відомі спадкові захворювання серця з високою точністю і поставити безпомилковий діагноз. Для цього аналізуються всі 174 гена, які можуть бути відповідальні за успадкування кардиопатологий. Раніше жоден метод дослідження не охоплював таку кількість матеріалу.

Зараз новий спосіб діагностики тестується в лабораторіях Великобританії та за її межами.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *