Вчені довели: на роботі чоловіки ведуть себе емоційніше, ніж жінки

Раціональність чоловіків — всього лише міф?

Вчені британського університету Энглия Раскін провели дослідження і з’ясували, як виражають свої емоції на роботі чоловіки, жінки і мілленіали. Для цього опитали 2 000 офісних співробітників і 250 менеджерів.

Статистика показує:

  • Чоловіки на 60% частіше приймають критику близько до серця;
  • Чоловіки на 140% частіше засмучуються, коли їх ідеї ігнорують;
  • Жінки на 25% частіше відчувають стрес і розчарування.

Близько 43% опитаних чоловіків час від часу підвищують голос, щоб випустити пар. Нарешті, вони також частіше приймають важливі рішення на емоціях, і чоловік на 20% найімовірніше піде з роботи з-за важких умов, ніж жінка.

При цьому 30% менеджерів вважають емоції виразом слабкості, а 51% зазначили, що від будь-яких емоцій — як негативних, так і позитивних, — варто відмовитися на робочому місці. Доктор Террі Симпкин коментує: «Робоча обстановка формує соціальні очікування. Існують негласні правила про те, як, коли і перед ким можна виражати емоції. І це головна причина, чому люди пригнічують їх: вони бояться осуду».

Мілленіали ж на 91% частіше висловлюють гнів і смуток, і на 80% частіше — відраза. Вчені вважають, що виною тому — криза особистості і страх не досягти успіху і не вписатися в колектив. При цьому динаміка позитивна, і молоді співробітники відчувають все менше негативних емоцій з кожним роком.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *