Вчасно прийшли на допомогу: в Італії жандарми встигли врятувати величезного сома від рук браконьєрів

В Італії патруль поліції затримав банду браконьєрів, яка намагалася зловити величезного сома, розміром більше одного метра в довжину. Патруль чисто випадково проходив повз, сталося це в селі Аиуд, в регіоні Альба. Слід зазначити, що вилов великих сомів заборонено у відповідності з положенням про рибальство та аквакультурі, датований 2008 роком.

Що ж сталося?

Кілька жандармів (поліцейських) проходили повз, але помітивши людей на березі річки, патрульні вирішили підійти до них. І, на щастя, це рішення врятувало життя великому сому!

Зловмисники намагалися втекти, проте поліції вдалося заарештувати їх. На березі був виявлений величезний сом, довжиною більш ніж 120 см, поруч з ним валялися снасті, волосінь і інші приналежності для риболовлі. Згідно законодавству Італії, вилов подібних сомів заборонений законом.

Патрульні поліцейські відпустили сома в воду, а снасті відвезли з собою в якості речових доказів. Затриманим загрожує стаття за браконьєрство. На щастя, сом ніяк не постраждав, так як жандарми прибули вчасно. Як стверджують самі поліцейські, подібні випадки тут не рідкість. І, на жаль, у більшості з них, браконьєрам вдалося уникнути покарання, так як підпільний вилов відбувається в темний час доби, без свідків.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *