Ваша думка. Серіали — марна трата часу або витвір мистецтва?

Хай живе п’ятничний тред! Відкрита дискусія серед коментаторів і редакції. Сьогодні ми обговорюємо серіали та їх місце в нашому житті. Серіальні маніяки і їхні ненависники, любителі кіно міні-формату і цінителі артхаусу, завсідники Netflix і нормальні люди, заходьте на вогник і висловлюйте свою думку: серіали — добре це чи погано?

Світ поділено навпіл. Одні обожнюють серіали, готові годинами захоплюватися роботою операторів і сценаристів, знають напам’ять репліки героїв, дивляться сезони запоями і носять футболки з улюбленими персонажами.

Інші вважають серіали самим непотрібним і безглуздим заняттям в житті, віддають перевагу книжкам і хобі, не дивилися ні однієї серії «Ігри престолів» і не знають про існування Netflix. Щасливі люди. 😉

 

Все є отрута, і все є ліки — питання тільки в дозуванні. Я категорично проти запійного перегляду сезонами, але зовсім не проти подивитися ввечері одну серію якісного художнього твору.

Олексій Пономар

Серіали — злісні пожирачі часу (після комп’ютерних ігор, звичайно). Ні, правда: ти начебто не проти подивитися одну серію, але за нею неминуче випливає друга, третя… загалом, краще навіть не починати.

Оксана Запевалова

Отже, серіали — добре чи погано? Безглузде проведення часу або геніальне творіння людства?

Ваша думка?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *