Варто шукати роботу в кінці року?

Актуальний і досить цікаве питання. Існує думка, що в грудні роботодавці не так активні у своєму пошуку. Ми наведемо відповідь блогу TheJobBored і поділимося власним досвідом.

Експерт західного ресурсу згоден з тим, що останній місяць року дійсно самий спокійний в тому, що стосується пошуку роботи. Однак, пропонує подивитися на це з іншого боку:

— Кількість претендентів (ваших конкурентів) менше. В січні ця кількість зросте у багато разів. Починаючи зараз, ви отримуєте перевагу.

— Влаштовуючись на роботу зараз, ви отримуєте додаткову можливість краще познайомитися з колегами та дізнатися більше про компанію і вашій роботі в неформальній обстановці на різних святкових заходах, яких у грудні предостатньо.

З нашого досвіду, кінець року – це найбільш сприятливий час для пошуку роботи. Велика кількість роботодавців зацікавлені в тому, щоб новий рік починати, не маючи проблем з кадрами. Саме тому ведуть пошук в грудні. Що ж стосується потенційних працівників, то багато хто, навпаки, воліють допрацьовувати на старому місці до кінця року, а займатися пошуком в січні. Відчуваєте? Попит є, а пропозиції немає. Дерзайте!

Job Search During the Holidays? [The Job Bored]

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *