Іван Жидков та Тетяна Арнтгольц знову разом заради дня народження доньки: фото

Іван Жидков здивував шанувальників, розмістивши на своїй сторінці в “Instagram” фото з колишньою дружиною Тетяною Арнтгольц і дочкою, якій виповнилося десять років. Цей зворушливий знімок був зроблений у день народження доньки Маші.

Ювілей дочки

Бурхлива реакція шанувальників послідувала негайно після того, як в Мережі батько Маші розмістив зворушливе фото, де вони всією сім’єю вітають дочка. Він дуже душевно і зворушливо привітав свою спадкоємицю.

Передплатники помітили, що Іван Жидков чудово виглядає в парі зі своєю колишньою дружиною. Вони також додали, що все-таки як і раніше сподіваються на те, що сімейне життя актора з Тетяною Арнтгольц налагодиться, і подружжя знову будуть разом, і у них все буде добре.

Всі передплатники також помітили, що Маша дуже сильно схожа на свою маму, просто зростає її точною копією. Особливо сильно це стало помітно після того, як їй зробили нову стрижку.

Але відомо, що у чарівної актриси Тетяни вже є інший чоловік. Також відомо, що актор Марк Богатирьов вже навіть зробив їй пропозицію.

А сама Тетяна познайомила його зі своїми батьками, хоча щаслива пара поки не поспішає узаконити свої стосунки.

У Івана після розлучення з Тетяною теж були стосунки. Він зустрічався з Лілією Соловйової, яка народила йому сина. Але розлучилися вони з великим скандалом.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *