Іван Ургант змінив імідж і став схожий на соліста Rammstein

Напевно багато людей на власному прикладі помічали, що нова стрижка здатна до невообразимости змінити зовнішність. І в цьому можна переконатися, поглянувши на Івана Урганта! Російський телеведучий змінив імідж і став разюче схожий на 57-річного соліста групи «Раммштайн» Тілля Ліндеманна.

Реакція публіки

В новому стильному образі шоумен дійсно на себе не схожий. Але треба сказати, Іван став виглядати привабливіше – зміни йому до лиця!

Передплатники в «Инстаграме» активно залишають коментарі під новою фотографією – більшість вважає, що завдяки стрижці чоловік помолодшав років на десять.

Але те, що народ здивувався, це факт. Адже Іван вже протягом довгих років зберігає вірність класичним стилем і експерименти дозволяє дуже рідко, та й то в рамках творчих проектів. Проте навіть у таких випадках зачіску не чіпає.

Але люди змінюються, і Іван не став винятком. Майстер гладко виголив віскі Урганта і акуратно поклав набік волосся у верхній частині голови.

В цілому зксперимент вдався! Передплатникам подобається, багато кажуть, що Іван став схожий на «одного відомого німця». І схожість дійсно простежується. Хоча знайшлися і ті люди, яким новий імідж телеведучого не сподобався. Але це неважливо, головне щоб йому самому подобалося.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *