В ЗМІ з’явилася інформація про позашлюбної дочки коміка Тимура Батрутдинова

У завидного холостяка телеканалу “ТНТ” об’явилася позашлюбна дочка. В інтернеті нещодавно з’явилася новина, що Тимур Батрутдінов насправді є батьком 19-річної дівчини з Калінінграда. Це дивно, тому що гуморист жодного разу не був одружений, а про дітей він ніколи не говорив.

Несподіване спорідненість

Один з інтернет-журналів написав, що в Калінінграді проживає 19-річна дівчина на ім’я Єлизавета Батрутдинова. По батькові дівчини – Тимуровна. Анонімні джерела повідомляють, що Єлизавета часто спілкується з Тимуром і проводить з ним час. Також джерело стверджує, що бачив спільне фото “доньки” гумориста з батьками Тимура.

Не так давно зіркову “дочка” бачили разом з репером Тіматі. Єлизавета сказала, що цю зустріч організував батько.

Від самого новоспеченого батька поки що коментарів не надходило, як і від його названої дочки. Друзі і сестра Тимура Батрутдинова не вірять, що він міг би так довго приховувати факт наявності дитини.

У Мережі виникли припущення, що Єлизавета є лише однофамилицей коміка і дівчина вирішила прославитися за його рахунок. Проте ніхто не заперечує і можливість того, що Тимур міг по-молодості обзавестися дітьми. Що в цій історії є правдою, покаже час.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *